Ifjúsági Alkalom - SHALOM BIBLIAI GYÜLEKEZETEK

Ifjúságról

Egy keresztény fiatalt tettei, gondolkodása, életvitele és a körülötte lévő világról alkotott képe tesz mássá mint egy mai hétköznapi fiatalt. Fiataljaink tanítása  és támogatása nagyon fontos, hisz ők a következő generáció. Pénteken 17:00 tól ifjúsági órákon lehetnek közösségben egymással a találkozni vágyó ifik, de gyülekezetünk életében sok programban aktívak fiataljaink.
Gyülekezeteink rendezvényein megbízható oszlopokként lehet számítani rájuk. A dicsőítő csoportban aktív szolgálatot végeznek, Isten és a gyülekezet felé. Dekorációkban, és remek ötletekkel is jeleskednek. Szoros együttműködésben a gyülekezet vezetőségével.

Programjaink

Minden évben három napos ifjúsági konferenciát tartunk, és egyhetes tokaji tábort.  Minden évben sok új baráttal,  rengeteg áldással és életre szóló tanításokkal gazdagodnak. Hétköznaponta ifjúsági óraákon találkozhatnak, alkalmaikról itt olvashatsz.