Köszöntelek közösségünk weboldalán!

A Shalom Biblia Gyülekezet egy nagy család. Olyan tagokból áll, akik szeretik és tisztelik egymást. Tisztelik egymást, mint embert, aki Isten teremtménye, és tisztelik egymást úgyis, mint akik keresztény hitük alapján hordozzák magunkban a feltámadt Jézus Krisztust.
A magyar Shalom Biblia Gyülekezet része a nemzetközi Nyitott Biblia (www.openbible.org) Gyülekezetek nagy családjának, amely a világ 60 országában több ezer gyülekezettel együtt hirdeti az Isten kegyelmi idejét.
Amikor meglátogatsz minket, kívánom, hogy legyen az az érzésed, éld át, és éld meg azt, hogy egy nagy család életébe nyertél betekintést.

Gyülekezetünkről

Részese lettél, és részese lehetsz annak a csodálatos szellemi, spirituális élménynek, hogy ez a Gyülekezet egy Mennyei Atyához tartozik! Él, mozog, lüktet, befogad, és szellemi élményeket ad át. Megéli a hitét, hitvalló keresztény. Várja vissza Urát, Krisztusát.
Kérünk látogass el hozzánk személyesen is.
Keress szellemi kincseket!"
A Shalom Bibliai Gyülekezetek 1987-ben, Debrecenben indult 10 fős imacsoportból, de a létszám növekedésével mára több gyülekezetet is magába foglaló Egyház lett. Magyarország számos pontjain vannak helyi csoportjai, gyülekezetei is.
A shalom szó azt jelenti: béke, békesség.